C1206C223F3GEC7210
KEMETKEMET
C1206C223F3GEC7210 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C223F3GEC7210
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 25V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C223F3GEC7210.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C223F3GEC7210
Tau Wae C1206C223F3GEC7210 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 25V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 764449 pcs Pepa Raraunga C1206C223F3GEC7210.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C223F3JACAUTO
C1206C223F3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 25V U2J 1206
I roto i te taonga: 87606 pcs
Tikiake: C1206C223F3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C223F2GEC7800
C1206C223F2GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 200V C0G 1%
I roto i te taonga: 654359 pcs
Tikiake: C1206C223F2GEC7800.pdf
RFQ
C1206C223F3GEC
C1206C223F3GEC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 25V C0G 1%