C1206C222K5REC
KEMETKEMET
C1206C222K5REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C222K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C222K5REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C222K5REC
Tau Wae C1206C222K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 304763 pcs Pepa Raraunga C1206C222K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C222K5REC7210
C1206C222K5REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 2093185 pcs
Tikiake: C1206C222K5REC7210.pdf
RFQ
C1206C222K5RACAUTO
C1206C222K5RACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 50V X7R 1206
I roto i te taonga: 1038269 pcs
Tikiake: C1206C222K5RACAUTO.pdf
RFQ
C1206C222K5RECAUTO7210
C1206C222K5RECAUTO7210