C1206C222G2GEC
KEMETKEMET
C1206C222G2GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C222G2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G 2%
Ngā Rauemi: C1206C222G2GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C222G2GEC
Tau Wae C1206C222G2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171529 pcs Pepa Raraunga C1206C222G2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C222G3GEC7210
C1206C222G3GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 2%
I roto i te taonga: 857983 pcs
Tikiake: C1206C222G3GEC7210.pdf
RFQ
C1206C222G1HACAUTO
C1206C222G1HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V ULTRA ST
I roto i te taonga: 1055462 pcs
Tikiake: C1206C222G1HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C222G2GEC7210
C1206C222G2GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G 2%
Tikiake: C1206C222G2GEC7210.pdf
C1206C222G1GEC7800
C1206C222G1GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G 2%
Tikiake: C1206C222G1GEC7800.pdf
C1206C222G1HAC7800
C1206C222G1HAC7800
Tikiake: C1206C222G1HAC7800.pdf
C1206C222G2GEC7800
C1206C222G2GEC7800