C1206C222FAGEC
KEMETKEMET
C1206C222FAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C222FAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C222FAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C222FAGEC
Tau Wae C1206C222FAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138569 pcs Pepa Raraunga C1206C222FAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C222FAGEC7210
C1206C222FAGEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 790101 pcs
Tikiake: C1206C222FAGEC7210.pdf
RFQ
C1206C222F5HACAUTO
C1206C222F5HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 50V ULTRA STA
I roto i te taonga: 534236 pcs
Tikiake: C1206C222F5HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C222F8HAC7800
C1206C222F8HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 10V ULTRA STA
Tikiake: C1206C222F8HAC7800.pdf
C1206C222FAGEC7800
C1206C222FAGEC7800
Tikiake: C1206C222FAGEC7800.pdf
C1206C222F8HACAUTO
C1206C222F8HACAUTO
Tikiake: C1206C222F8HACAUTO.pdf
C1206C222FAGECAUTO7210
C1206C222FAGECAUTO7210