C1206C154K1REC
KEMETKEMET
C1206C154K1REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C154K1REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Ngā Rauemi: C1206C154K1REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C154K1REC
Tau Wae C1206C154K1REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 150NF 100V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 274294 pcs Pepa Raraunga C1206C154K1REC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.069" (1.75mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C154JMREC7800
C1206C154JMREC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 150NF 63V X7R 5%
I roto i te taonga: 1061073 pcs
Tikiake: C1206C154JMREC7800.pdf
RFQ
C1206C154K1RECAUTO7210
C1206C154K1RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 150NF 100V X7R
I roto i te taonga: 1427447 pcs
Tikiake: C1206C154K1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C154JMREC
C1206C154JMREC
Tikiake: C1206C154JMREC.pdf
C1206C154K1RECAUTO
C1206C154K1RECAUTO
Tikiake: C1206C154K1RECAUTO.pdf
C1206C154K2REC
C1206C154K2REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 150NF 200V X7R
Tikiake: C1206C154K2REC.pdf
C1206C154JMRECAUTO
C1206C154JMRECAUTO
Tikiake: C1206C154JMRECAUTO.pdf
C1206C154K1REC7210
C1206C154K1REC7210