C1206C153MMGEC7210
KEMETKEMET
C1206C153MMGEC7210 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C153MMGEC7210
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206C153MMGEC7210.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C153MMGEC7210
Tau Wae C1206C153MMGEC7210 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1609523 pcs Pepa Raraunga C1206C153MMGEC7210.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono ESD Protection