C1206C153M1GEC
KEMETKEMET
C1206C153M1GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C153M1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 15NF 100V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206C153M1GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C153M1GEC
Tau Wae C1206C153M1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 15NF 100V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258657 pcs Pepa Raraunga C1206C153M1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C153KMREC7210
C1206C153KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1806056 pcs
Tikiake: C1206C153KMREC7210.pdf
RFQ
C1206C153KMRECAUTO
C1206C153KMRECAUTO
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1650069 pcs
Tikiake: C1206C153KMRECAUTO.pdf
RFQ
C1206C153M1GEC7210
C1206C153M1GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 100V C0G 20%
Tikiake: C1206C153M1GEC7210.pdf
C1206C153M1GECAUTO7210
C1206C153M1GECAUTO7210