C1206C153JAGEC
KEMETKEMET
C1206C153JAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C153JAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 15NF 250V C0G 5%
Ngā Rauemi: C1206C153JAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C153JAGEC
Tau Wae C1206C153JAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 15NF 250V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182670 pcs Pepa Raraunga C1206C153JAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C153JAGECAUTO7210
C1206C153JAGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 250V C0G 5%