C1206C153J1REC
KEMETKEMET
C1206C153J1REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C153J1REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 15NF 100V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206C153J1REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C153J1REC
Tau Wae C1206C153J1REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 15NF 100V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 251945 pcs Pepa Raraunga C1206C153J1REC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C153J2GEC
C1206C153J2GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 200V C0G 5%
I roto i te taonga: 218658 pcs
Tikiake: C1206C153J2GEC.pdf
RFQ
C1206C153J1RACTU
C1206C153J1RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 100V X7R 1206
I roto i te taonga: 416663 pcs
Tikiake: C1206C153J1RACTU.pdf
RFQ
C1206C153J1REC7210
C1206C153J1REC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 100V X7R 5%
Tikiake: C1206C153J1REC7210.pdf
C1206C153J1GEC7210
C1206C153J1GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 100V C0G 5%
Tikiake: C1206C153J1GEC7210.pdf
C1206C153J1RECAUTO
C1206C153J1RECAUTO
Tikiake: C1206C153J1RECAUTO.pdf
C1206C153J1RECAUTO7210
C1206C153J1RECAUTO7210