C1206C153FMGEC
KEMETKEMET
C1206C153FMGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C153FMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 15NF 63V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C153FMGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C153FMGEC
Tau Wae C1206C153FMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 15NF 63V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152449 pcs Pepa Raraunga C1206C153FMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C153FMGEC7210
C1206C153FMGEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 63V C0G 1%
I roto i te taonga: 769453 pcs
Tikiake: C1206C153FMGEC7210.pdf
RFQ
C1206C153FAGECAUTO
C1206C153FAGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 725495 pcs
Tikiake: C1206C153FAGECAUTO.pdf
RFQ
C1206C153FAGEC7800
C1206C153FAGEC7800
Tikiake: C1206C153FAGEC7800.pdf
C1206C153FMGEC7800
C1206C153FMGEC7800
Tikiake: C1206C153FMGEC7800.pdf
C1206C153FAGEC
C1206C153FAGEC
Tikiake: C1206C153FAGEC.pdf
C1206C153FMGECAUTO
C1206C153FMGECAUTO