C1206C152KMGEC
KEMETKEMET
C1206C152KMGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C152KMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 63V C0G 10%
Ngā Rauemi: C1206C152KMGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C152KMGEC
Tau Wae C1206C152KMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 63V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241841 pcs Pepa Raraunga C1206C152KMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C152KMGECAUTO7210
C1206C152KMGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 63V C0G 10%
I roto i te taonga: 1404762 pcs
Tikiake: C1206C152KMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C152KMGECAUTO
C1206C152KMGECAUTO
Kaihanga: KEMET