C1206C152KAGEC
KEMETKEMET
C1206C152KAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C152KAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C1206C152KAGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C152KAGEC
Tau Wae C1206C152KAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279325 pcs Pepa Raraunga C1206C152KAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C152K5REC7800
C1206C152K5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 1924260 pcs
Tikiake: C1206C152K5REC7800.pdf
RFQ
C1206C152K8HACAUTO
C1206C152K8HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 1814976 pcs
Tikiake: C1206C152K8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C152KAGECAUTO7210
C1206C152KAGECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G
Tikiake: C1206C152KAGECAUTO7210.pdf
C1206C152KAGECAUTO
C1206C152KAGECAUTO
Tikiake: C1206C152KAGECAUTO.pdf
C1206C152KAREC7210
C1206C152KAREC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 250V X7R
Tikiake: C1206C152KAREC7210.pdf
C1206C152K8HAC7800
C1206C152K8HAC7800
Tikiake: C1206C152K8HAC7800.pdf
C1206C152KAGEC7800
C1206C152KAGEC7800
Tikiake: C1206C152KAGEC7800.pdf
Tikiake: C1206C152K5REC7210.pdf
C1206C152K5RECAUTO7210
C1206C152K5RECAUTO7210
Tikiake: C1206C152K5RECAUTO7210.pdf
C1206C152KAGEC7210
C1206C152KAGEC7210
Tikiake: C1206C152KAGEC7210.pdf
C1206C152K5RECAUTO
C1206C152K5RECAUTO