C1206C152JMRECAUTO
KEMETKEMET
C1206C152JMRECAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C152JMRECAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 63V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206C152JMRECAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C152JMRECAUTO
Tau Wae C1206C152JMRECAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 63V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1309019 pcs Pepa Raraunga C1206C152JMRECAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C152JMGEC7800
C1206C152JMGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 63V C0G 5%
I roto i te taonga: 1084944 pcs
Tikiake: C1206C152JMGEC7800.pdf
RFQ
C1206C152K1GACTU
C1206C152K1GACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1500PF 100V NP0 1206
I roto i te taonga: 379652 pcs
Tikiake: C1206C152K1GACTU.pdf
RFQ
C1206C152JMREC
C1206C152JMREC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 63V X7R 5%