C1206C152J5REC
KEMETKEMET
C1206C152J5REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C152J5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206C152J5REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C152J5REC
Tau Wae C1206C152J5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216253 pcs Pepa Raraunga C1206C152J5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C152J8HACAUTO
C1206C152J8HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 1772721 pcs
Tikiake: C1206C152J8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C152J5REC7210
C1206C152J5REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 1673963 pcs
Tikiake: C1206C152J5REC7210.pdf
RFQ
C1206C152J8HAC7800
C1206C152J8HAC7800
Tikiake: C1206C152J8HAC7800.pdf
C1206C152J5RECAUTO7210
C1206C152J5RECAUTO7210
Tikiake: C1206C152J5RECAUTO7210.pdf
C1206C152J5GECAUTO7210
C1206C152J5GECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 5%
Tikiake: C1206C152J5GECAUTO7210.pdf
C1206C152J5GEC7800
C1206C152J5GEC7800
Tikiake: C1206C152J5GEC7800.pdf
C1206C152J5REC7800
C1206C152J5REC7800