C1206C152F2GECAUTO
KEMETKEMET
C1206C152F2GECAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C152F2GECAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C152F2GECAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C152F2GECAUTO
Tau Wae C1206C152F2GECAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 771877 pcs Pepa Raraunga C1206C152F2GECAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C152F3GEC
C1206C152F3GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 25V C0G 1%
I roto i te taonga: 140761 pcs
Tikiake: C1206C152F3GEC.pdf
RFQ
C1206C152F3GEC7210
C1206C152F3GEC7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 784919 pcs
Tikiake: C1206C152F3GEC7210.pdf
RFQ
C1206C152F2GEC
C1206C152F2GEC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G 1%
Tikiake: C1206C152F2GEC.pdf
Tikiake: C1206C152F3GEC7800.pdf
C1206C152F1HAC7800
C1206C152F1HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 100V ULTRA ST
Tikiake: C1206C152F1HAC7800.pdf
C1206C152F2GECAUTO7210
C1206C152F2GECAUTO7210