C1206C151JDGACAUTO
KEMETKEMET
C1206C151JDGACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C151JDGACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 150PF 1000V C0G 5%
Ngā Rauemi: 1.C1206C151JDGACAUTO.pdf2.C1206C151JDGACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C151JDGACAUTO
Tau Wae C1206C151JDGACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 150PF 1000V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163379 pcs Pepa Raraunga 1.C1206C151JDGACAUTO.pdf2.C1206C151JDGACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-16681-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Te kaha 150pF