C1206C124F3JACAUTO
KEMETKEMET
C1206C124F3JACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C124F3JACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.12UF 25V U2J 1206
Ngā Rauemi: C1206C124F3JACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C124F3JACAUTO
Tau Wae C1206C124F3JACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.12UF 25V U2J 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62050 pcs Pepa Raraunga C1206C124F3JACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema U2J
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor, Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF ±1% 25V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.12µF