C1206C121G2GACTU
KEMETKEMET
C1206C121G2GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C121G2GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 120PF 200V NP0 1206
Ngā Rauemi: C1206C121G2GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C121G2GACTU
Tau Wae C1206C121G2GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 120PF 200V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215334 pcs Pepa Raraunga C1206C121G2GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 120pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C121G2GAC
C1206C121G2GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C1206C121G2GACTU Te Kāhua Ara 0.035" (0.88mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 120pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Whakaahuatanga CAP CER 120PF 200V NP0 1206