C1206C105K3NACTU
KEMETKEMET
C1206C105K3NACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C105K3NACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X8L 1206
Ngā Rauemi: C1206C105K3NACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C105K3NACTU
Tau Wae C1206C105K3NACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X8L 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 438580 pcs Pepa Raraunga C1206C105K3NACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X8L
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-5733-2
C1206C105K3NAC
C1206C105K3NAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8L 1206 (3216 Metric) Te kaha 1µF