C1206C104K5REC
KEMETKEMET
C1206C104K5REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C104K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C104K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C104K5REC
Tau Wae C1206C104K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235536 pcs Pepa Raraunga C1206C104K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C104K5RAC7025
C1206C104K5RAC7025
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
I roto i te taonga: 2288787 pcs
Tikiake: C1206C104K5RAC7025.pdf
RFQ
C1206C104K5REC7210
C1206C104K5REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 10%