C1206C103KMREC
KEMETKEMET
C1206C103KMREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C103KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C103KMREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C103KMREC
Tau Wae C1206C103KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 303755 pcs Pepa Raraunga C1206C103KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C103KMGEC7800
C1206C103KMGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 63V C0G 10%
I roto i te taonga: 1525646 pcs
Tikiake: C1206C103KMGEC7800.pdf
RFQ
C1206C103KMRECAUTO7210
C1206C103KMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1598523 pcs
Tikiake: C1206C103KMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C103KMGECAUTO7210
C1206C103KMGECAUTO7210
Tikiake: C1206C103KMGECAUTO7210.pdf
Tikiake: C1206C103KMGEC7210.pdf
C1206C103KMREC7210
C1206C103KMREC7210
Tikiake: C1206C103KMREC7210.pdf
C1206C103KMRECAUTO
C1206C103KMRECAUTO