C1206C103J3GEC
KEMETKEMET
C1206C103J3GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C103J3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 10NF 25V C0G 5%
Ngā Rauemi: C1206C103J3GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C103J3GEC
Tau Wae C1206C103J3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 10NF 25V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 199962 pcs Pepa Raraunga C1206C103J3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C103J3JAC7800
C1206C103J3JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 25V U2J 1206
I roto i te taonga: 416859 pcs
Tikiake: C1206C103J3JAC7800.pdf
RFQ
C1206C103J3JACAUTO
C1206C103J3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 394569 pcs
Tikiake: C1206C103J3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C103J3GEC7800
C1206C103J3GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 25V C0G 5%
Tikiake: C1206C103J3GEC7800.pdf
C1206C103J2RECAUTO
C1206C103J2RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 200V X7R 5%
Tikiake: C1206C103J2RECAUTO.pdf
C1206C103J2REC7800
C1206C103J2REC7800
Tikiake: C1206C103J2REC7800.pdf
C1206C103J3GECAUTO
C1206C103J3GECAUTO
Tikiake: C1206C103J3GECAUTO.pdf
C1206C103J2REC
C1206C103J2REC
Tikiake: C1206C103J2REC.pdf
C1206C103J3GECAUTO7210
C1206C103J3GECAUTO7210