C1206C103G3GACTU
KEMETKEMET
C1206C103G3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C103G3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 25V NP0 1206
Ngā Rauemi: C1206C103G3GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C103G3GACTU
Tau Wae C1206C103G3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 25V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64840 pcs Pepa Raraunga C1206C103G3GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C103G3GAC
C1206C103G3GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Te kaha 10000pF