C1206C103FAGEC
KEMETKEMET
C1206C103FAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C103FAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 10NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C103FAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C103FAGEC
Tau Wae C1206C103FAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 10NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171889 pcs Pepa Raraunga C1206C103FAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C103FAGECAUTO
C1206C103FAGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 250V C0G 1%