C1206C102MAGEC
KEMETKEMET
C1206C102MAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C102MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206C102MAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C102MAGEC
Tau Wae C1206C102MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266882 pcs Pepa Raraunga C1206C102MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C102M8HACAUTO
C1206C102M8HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 10V ULTRA STABL
I roto i te taonga: 1788725 pcs
Tikiake: C1206C102M8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C102M8HAC7800
C1206C102M8HAC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 2532170 pcs
Tikiake: C1206C102M8HAC7800.pdf
RFQ
C1206C102MAGEC7800
C1206C102MAGEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20%
Tikiake: C1206C102MAGEC7800.pdf
C1206C102M5REC
C1206C102M5REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 50V X7R 20%
Tikiake: C1206C102M5REC.pdf
C1206C102M5RECAUTO
C1206C102M5RECAUTO
Tikiake: C1206C102M5RECAUTO.pdf
C1206C102MAGECAUTO
C1206C102MAGECAUTO