C0805X683JMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X683JMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 68NF 63V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805X683JMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X683JMREC
Tau Wae C0805X683JMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 68NF 63V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154723 pcs Pepa Raraunga C0805X683JMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X683JMREC7800
C0805X683JMREC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 68NF 63V X7R 5%
I roto i te taonga: 734939 pcs
Tikiake: C0805X683JMREC7800.pdf
RFQ
C0805X683J5RECAUTO7210
C0805X683J5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 68NF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 834014 pcs
Tikiake: C0805X683J5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X683JMRECAUTO
C0805X683JMRECAUTO
Tikiake: C0805X683JMRECAUTO.pdf
C0805X683J5RECAUTO
C0805X683J5RECAUTO
Tikiake: C0805X683J5RECAUTO.pdf
C0805X683JMRECAUTO7210
C0805X683JMRECAUTO7210
Tikiake: C0805X683JMRECAUTO7210.pdf
C0805X683K1RACAUTO
C0805X683K1RACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 100V X7R 0805
Tikiake: C0805X683K1RACAUTO.pdf
C0805X683JMREC7210
C0805X683JMREC7210