C0805X682MMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682MMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805X682MMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682MMREC
Tau Wae C0805X682MMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221508 pcs Pepa Raraunga C0805X682MMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection