C0805X682MAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C0805X682MAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682MAGEC
Tau Wae C0805X682MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221551 pcs Pepa Raraunga C0805X682MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X682M8JACAUTO
C0805X682M8JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 10V U2J 0805
I roto i te taonga: 1059511 pcs
Tikiake: C0805X682M8JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X682MAGEC7800
C0805X682MAGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G
I roto i te taonga: 960601 pcs
Tikiake: C0805X682MAGEC7800.pdf
RFQ
C0805X682MAREC
C0805X682MAREC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 250V X7R
Tikiake: C0805X682MAREC.pdf
C0805X682M5RECAUTO7210
C0805X682M5RECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 50V X7R 20%
Tikiake: C0805X682M5RECAUTO7210.pdf
C0805X682MAGECAUTO
C0805X682MAGECAUTO
Tikiake: C0805X682MAGECAUTO.pdf
C0805X682M8JAC7800
C0805X682M8JAC7800
Tikiake: C0805X682M8JAC7800.pdf
C0805X682M5RECAUTO
C0805X682M5RECAUTO
Tikiake: C0805X682M5RECAUTO.pdf
C0805X682MAGECAUTO7210
C0805X682MAGECAUTO7210
Tikiake: C0805X682MAGECAUTO7210.pdf
C0805X682MAREC7210
C0805X682MAREC7210
Tikiake: C0805X682MAREC7210.pdf
C0805X682M8HACAUTO
C0805X682M8HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 10V ULTRA STA
Tikiake: C0805X682M8HACAUTO.pdf
C0805X682MAGEC7210
C0805X682MAGEC7210
Tikiake: C0805X682MAGEC7210.pdf
C0805X682M8HAC7800
C0805X682M8HAC7800
Tikiake: C0805X682M8HAC7800.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel