C0805X682M1REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682M1REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R
Ngā Rauemi: C0805X682M1REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682M1REC
Tau Wae C0805X682M1REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208987 pcs Pepa Raraunga C0805X682M1REC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X682M2GEC
C0805X682M2GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G
I roto i te taonga: 224253 pcs
Tikiake: C0805X682M2GEC.pdf
RFQ
C0805X682M1GEC
C0805X682M1GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
I roto i te taonga: 194330 pcs
Tikiake: C0805X682M1GEC.pdf
RFQ
C0805X682M1REC7800
C0805X682M1REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R
Tikiake: C0805X682M1REC7800.pdf
C0805X682M1GECAUTO
C0805X682M1GECAUTO
Tikiake: C0805X682M1GECAUTO.pdf
C0805X682KMRECAUTO7210
C0805X682KMRECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 10%
Tikiake: C0805X682KMRECAUTO7210.pdf
C0805X682M1RECAUTO7210
C0805X682M1RECAUTO7210
Tikiake: C0805X682M1RECAUTO7210.pdf
C0805X682M1RECAUTO
C0805X682M1RECAUTO