C0805X682KMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805X682KMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682KMREC
Tau Wae C0805X682KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 199407 pcs Pepa Raraunga C0805X682KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X682M1GEC
C0805X682M1GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
I roto i te taonga: 194330 pcs
Tikiake: C0805X682M1GEC.pdf
RFQ
C0805X682KMRECAUTO
C0805X682KMRECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 963519 pcs
Tikiake: C0805X682KMRECAUTO.pdf
RFQ
C0805X682KMGEC7210
C0805X682KMGEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 63V C0G 10%
Tikiake: C0805X682KMGEC7210.pdf
C0805X682KMREC7210
C0805X682KMREC7210
Tikiake: C0805X682KMREC7210.pdf
C0805X682KMGECAUTO7210
C0805X682KMGECAUTO7210
Tikiake: C0805X682KMGECAUTO7210.pdf
C0805X682KMREC7800
C0805X682KMREC7800
Tikiake: C0805X682KMREC7800.pdf
C0805X682KBRACTU
C0805X682KBRACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 630V X7R 0805
Tikiake: C0805X682KBRACTU.pdf
C0805X682KMRECAUTO7210
C0805X682KMRECAUTO7210