C0805X682K5REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805X682K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682K5REC
Tau Wae C0805X682K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210920 pcs Pepa Raraunga C0805X682K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X682K5RECAUTO7210
C0805X682K5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 1041676 pcs
Tikiake: C0805X682K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X682K5RACTU
C0805X682K5RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
I roto i te taonga: 1002232 pcs
Tikiake: C0805X682K5RACTU.pdf
RFQ
C0805X682K5GECAUTO7210
C0805X682K5GECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 10%
Tikiake: C0805X682K5GECAUTO7210.pdf
C0805X682K5REC7800
C0805X682K5REC7800
Tikiake: C0805X682K5REC7800.pdf
C0805X682K5JACAUTO
C0805X682K5JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 50V U2J 0805
Tikiake: C0805X682K5JACAUTO.pdf
C0805X682K5REC7210
C0805X682K5REC7210
Tikiake: C0805X682K5REC7210.pdf
C0805X682K5GEC7800
C0805X682K5GEC7800
Tikiake: C0805X682K5GEC7800.pdf
C0805X682K8HAC7800
C0805X682K8HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 10V ULTRA STA
Tikiake: C0805X682K8HAC7800.pdf
C0805X682K5RECAUTO
C0805X682K5RECAUTO