C0805X682K3REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682K3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 25V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805X682K3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682K3REC
Tau Wae C0805X682K3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 25V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 198787 pcs Pepa Raraunga C0805X682K3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X682K3JACAUTO
C0805X682K3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 25V U2J 0805
I roto i te taonga: 792794 pcs
Tikiake: C0805X682K3JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X682K3REC7800
C0805X682K3REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 25V X7R 10%
I roto i te taonga: 1111920 pcs
Tikiake: C0805X682K3REC7800.pdf
RFQ
C0805X682K3RECAUTO7210
C0805X682K3RECAUTO7210
Tikiake: C0805X682K3RECAUTO7210.pdf
C0805X682K4HACAUTO
C0805X682K4HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 16V ULTRA STA
Tikiake: C0805X682K4HACAUTO.pdf
C0805X682K3RECAUTO
C0805X682K3RECAUTO