C0805X682FAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682FAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805X682FAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682FAGEC
Tau Wae C0805X682FAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128567 pcs Pepa Raraunga C0805X682FAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X682FAGEC7800
C0805X682FAGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 1%