C0805X682F5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X682F5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805X682F5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X682F5GEC
Tau Wae C0805X682F5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125484 pcs Pepa Raraunga C0805X682F5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X682F5GECAUTO
C0805X682F5GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 1%
I roto i te taonga: 448325 pcs
Tikiake: C0805X682F5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X682F5GEC7210
C0805X682F5GEC7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 549370 pcs
Tikiake: C0805X682F5GEC7210.pdf
RFQ
C0805X682F3JACAUTO
C0805X682F3JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 25V U2J 0805
Tikiake: C0805X682F3JACAUTO.pdf
C0805X682F4HACAUTO
C0805X682F4HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 16V ULTRA STA
Tikiake: C0805X682F4HACAUTO.pdf
C0805X682F5GEC7800
C0805X682F5GEC7800