C0805X473JMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X473JMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 47NF 63V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805X473JMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X473JMREC
Tau Wae C0805X473JMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 47NF 63V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157575 pcs Pepa Raraunga C0805X473JMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X473JMRECAUTO7210
C0805X473JMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 47NF 63V X7R 5%
I roto i te taonga: 932267 pcs
Tikiake: C0805X473JMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X473J5REC7800
C0805X473J5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 47NF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 746946 pcs
Tikiake: C0805X473J5REC7800.pdf
RFQ
C0805X473JMRECAUTO
C0805X473JMRECAUTO
Tikiake: C0805X473JMRECAUTO.pdf
Tikiake: C0805X473J5REC7210.pdf
C0805X473JMREC7800
C0805X473JMREC7800