C0805X472MMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X472MMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805X472MMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X472MMREC
Tau Wae C0805X472MMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232860 pcs Pepa Raraunga C0805X472MMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X472MMGEC7800
C0805X472MMGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20%
I roto i te taonga: 1040284 pcs
Tikiake: C0805X472MMGEC7800.pdf
RFQ
C0805X472MMRECAUTO
C0805X472MMRECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 20%