C0805X472KMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X472KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805X472KMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X472KMREC
Tau Wae C0805X472KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191150 pcs Pepa Raraunga C0805X472KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X472KMGEC7800
C0805X472KMGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 10%
I roto i te taonga: 1099374 pcs
Tikiake: C0805X472KMGEC7800.pdf
RFQ
C0805X472KMREC7210
C0805X472KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1102199 pcs
Tikiake: C0805X472KMREC7210.pdf
RFQ
C0805X472KMRECAUTO7210
C0805X472KMRECAUTO7210
Tikiake: C0805X472KMRECAUTO7210.pdf
C0805X472KMGECAUTO
C0805X472KMGECAUTO
Tikiake: C0805X472KMGECAUTO.pdf
C0805X472KMRECAUTO
C0805X472KMRECAUTO
Tikiake: C0805X472KMRECAUTO.pdf
C0805X472M1GEC
C0805X472M1GEC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G
Tikiake: C0805X472M1GEC.pdf
C0805X472KMGECAUTO7210
C0805X472KMGECAUTO7210
Tikiake: C0805X472KMGECAUTO7210.pdf
C0805X472KMREC7800
C0805X472KMREC7800