C0805X472JMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X472JMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805X472JMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X472JMREC
Tau Wae C0805X472JMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159070 pcs Pepa Raraunga C0805X472JMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X472JARECAUTO7210
C0805X472JARECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R 5%
I roto i te taonga: 850478 pcs
Tikiake: C0805X472JARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X472JMREC7800
C0805X472JMREC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 5%