C0805X472F2GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X472F2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805X472F2GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X472F2GEC
Tau Wae C0805X472F2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135453 pcs Pepa Raraunga C0805X472F2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X472F1GEC
C0805X472F1GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 1%
I roto i te taonga: 128176 pcs
Tikiake: C0805X472F1GEC.pdf
RFQ
C0805X472F2GEC7210
C0805X472F2GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 1%
I roto i te taonga: 508564 pcs
Tikiake: C0805X472F2GEC7210.pdf
RFQ
C0805X472F1GEC7800
C0805X472F1GEC7800
Tikiake: C0805X472F1GEC7800.pdf
C0805X471M8HACAUTO
C0805X471M8HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 470PF 10V ULTRA STA
Tikiake: C0805X471M8HACAUTO.pdf
C0805X472F2GECAUTO7210
C0805X472F2GECAUTO7210
Tikiake: C0805X472F2GECAUTO7210.pdf
Tikiake: C0805X472F1GEC7210.pdf
C0805X472F3GEC
C0805X472F3GEC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 25V C0G 1%
Tikiake: C0805X472F3GEC.pdf
C0805X472F2GEC7800
C0805X472F2GEC7800
Tikiake: C0805X472F2GEC7800.pdf
C0805X472F1GECAUTO7210
C0805X472F1GECAUTO7210
Tikiake: C0805X472F1GECAUTO7210.pdf
C0805X472F2GECAUTO
C0805X472F2GECAUTO
Tikiake: C0805X472F2GECAUTO.pdf
C0805X472F3GEC7210
C0805X472F3GEC7210