C0805X333K5REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X333K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 33NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805X333K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X333K5REC
Tau Wae C0805X333K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 33NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 197635 pcs Pepa Raraunga C0805X333K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X333K5RECAUTO7210
C0805X333K5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 33NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 1105164 pcs
Tikiake: C0805X333K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X333K5REC7800
C0805X333K5REC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 964706 pcs
Tikiake: C0805X333K5REC7800.pdf
RFQ
C0805X333K5RECAUTO
C0805X333K5RECAUTO