C0805X332M2REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X332M2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 3.3NF 200V X7R
Ngā Rauemi: C0805X332M2REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X332M2REC
Tau Wae C0805X332M2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 3.3NF 200V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201654 pcs Pepa Raraunga C0805X332M2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X332M2GEC
C0805X332M2GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 200V C0G
I roto i te taonga: 186905 pcs
Tikiake: C0805X332M2GEC.pdf
RFQ
C0805X332M1RECAUTO7210
C0805X332M1RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 100V X7R
I roto i te taonga: 984111 pcs
Tikiake: C0805X332M1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X332M2REC7210
C0805X332M2REC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 200V X7R
Tikiake: C0805X332M2REC7210.pdf
C0805X332M2RECAUTO
C0805X332M2RECAUTO
Tikiake: C0805X332M2RECAUTO.pdf
C0805X332M2RECAUTO7210
C0805X332M2RECAUTO7210
Tikiake: C0805X332M2RECAUTO7210.pdf
C0805X332M2REC7800
C0805X332M2REC7800