C0805X223MMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X223MMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 63V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805X223MMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X223MMREC
Tau Wae C0805X223MMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 63V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180338 pcs Pepa Raraunga C0805X223MMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X224J1REC
C0805X224J1REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 220NF 100V X7R 5%
I roto i te taonga: 139300 pcs
Tikiake: C0805X224J1REC.pdf
RFQ
C0805X223MAREC
C0805X223MAREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 250V X7R 20%
I roto i te taonga: 187508 pcs
Tikiake: C0805X223MAREC.pdf
RFQ
C0805X223MMREC7800
C0805X223MMREC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 63V X7R 20%
Tikiake: C0805X223MMREC7800.pdf
C0805X223MARECAUTO7210
C0805X223MARECAUTO7210
Tikiake: C0805X223MARECAUTO7210.pdf
C0805X223MMREC7210
C0805X223MMREC7210