C0805X223M5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X223M5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 50V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805X223M5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X223M5GEC
Tau Wae C0805X223M5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 50V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187574 pcs Pepa Raraunga C0805X223M5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X223M5JACAUTO
C0805X223M5JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 50V U2J 0805
I roto i te taonga: 1074246 pcs
Tikiake: C0805X223M5JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X223M4JACAUTO
C0805X223M4JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 16V U2J 0805
I roto i te taonga: 935332 pcs
Tikiake: C0805X223M4JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X223M5GECAUTO7210
C0805X223M5GECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 50V C0G 20%
Tikiake: C0805X223M5GECAUTO7210.pdf
C0805X223M4REC7800
C0805X223M4REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 16V X7R 20%
Tikiake: C0805X223M4REC7800.pdf
C0805X223M5GEC7210
C0805X223M5GEC7210