C0805X223M3REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X223M3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 25V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805X223M3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X223M3REC
Tau Wae C0805X223M3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 25V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213016 pcs Pepa Raraunga C0805X223M3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection