C0805X222M2REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805X222M2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R
Ngā Rauemi: C0805X222M2REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X222M2REC
Tau Wae C0805X222M2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228251 pcs Pepa Raraunga C0805X222M2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X222M3GEC
C0805X222M3GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 25V C0G 20%
I roto i te taonga: 222726 pcs
Tikiake: C0805X222M3GEC.pdf
RFQ
C0805X222M2GECAUTO7210
C0805X222M2GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G
I roto i te taonga: 1029415 pcs
Tikiake: C0805X222M2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X222M2REC7800
C0805X222M2REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R
Tikiake: C0805X222M2REC7800.pdf
C0805X222M2GEC
C0805X222M2GEC
Tikiake: C0805X222M2GEC.pdf
C0805X222M2GECAUTO
C0805X222M2GECAUTO
Tikiake: C0805X222M2GECAUTO.pdf
C0805X222M2RECAUTO7210
C0805X222M2RECAUTO7210
Tikiake: C0805X222M2RECAUTO7210.pdf
C0805X222M2GEC7210
C0805X222M2GEC7210
Tikiake: C0805X222M2GEC7210.pdf
C0805X222M3GEC7210
C0805X222M3GEC7210
Tikiake: C0805X222M3GEC7210.pdf
C0805X222M2REC7210
C0805X222M2REC7210
Tikiake: C0805X222M2REC7210.pdf
C0805X222M1RECAUTO7210
C0805X222M1RECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 100V X7R
Tikiake: C0805X222M1RECAUTO7210.pdf
C0805X222M2RECAUTO
C0805X222M2RECAUTO
Tikiake: C0805X222M2RECAUTO.pdf
Tikiake: C0805X222M2GEC7800.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel