C0805X222F3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X222F3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 25V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805X222F3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X222F3GEC
Tau Wae C0805X222F3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 25V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114380 pcs Pepa Raraunga C0805X222F3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X222F5GEC
C0805X222F5GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 50V C0G 1%
I roto i te taonga: 111303 pcs
Tikiake: C0805X222F5GEC.pdf
RFQ
C0805X222F3GEC7800
C0805X222F3GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 25V C0G 1%
I roto i te taonga: 427703 pcs
Tikiake: C0805X222F3GEC7800.pdf
RFQ
C0805X222F2GEC
C0805X222F2GEC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G 1%
Tikiake: C0805X222F2GEC.pdf
C0805X222F3GEC7210
C0805X222F3GEC7210
Tikiake: C0805X222F3GEC7210.pdf
C0805X222F2GEC7210
C0805X222F2GEC7210
Tikiake: C0805X222F2GEC7210.pdf
Tikiake: C0805X222F2GEC7800.pdf
C0805X222F3GECAUTO
C0805X222F3GECAUTO