C0805X221JDGACTU
KEMETKEMET
C0805X221JDGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805X221JDGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805X221JDGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X221JDGACTU
Tau Wae C0805X221JDGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 231026 pcs Pepa Raraunga C0805X221JDGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Raupapa HV FT-CAP Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 399-11215-2
C0805X221JDGAC
C0805X221JDGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 220pF Nga tono Boardflex Sensitive