C0805X152MAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805X152MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C0805X152MAGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X152MAGEC
Tau Wae C0805X152MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200348 pcs Pepa Raraunga C0805X152MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X152MAREC7210
C0805X152MAREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R
I roto i te taonga: 1148727 pcs
Tikiake: C0805X152MAREC7210.pdf
RFQ
C0805X152MAGECAUTO
C0805X152MAGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G
I roto i te taonga: 958132 pcs
Tikiake: C0805X152MAGECAUTO.pdf
RFQ
C0805X152M5REC7210
C0805X152M5REC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 50V X7R 20%
Tikiake: C0805X152M5REC7210.pdf
C0805X152MAGEC7800
C0805X152MAGEC7800
Tikiake: C0805X152MAGEC7800.pdf
C0805X152MAGECAUTO7210
C0805X152MAGECAUTO7210