C0805X152K2REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X152K2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 200V X7R
Ngā Rauemi: C0805X152K2REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X152K2REC
Tau Wae C0805X152K2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 200V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190897 pcs Pepa Raraunga C0805X152K2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X152K2REC7210
C0805X152K2REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 200V X7R
I roto i te taonga: 1064997 pcs
Tikiake: C0805X152K2REC7210.pdf
RFQ
C0805X152K2REC7800
C0805X152K2REC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1015498 pcs
Tikiake: C0805X152K2REC7800.pdf
RFQ
C0805X152K2GEC7210
C0805X152K2GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G
Tikiake: C0805X152K2GEC7210.pdf
C0805X152K2RECAUTO
C0805X152K2RECAUTO
Tikiake: C0805X152K2RECAUTO.pdf
Tikiake: C0805X152K2GEC7800.pdf
C0805X152K2RECAUTO7210
C0805X152K2RECAUTO7210