C0805X152FAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X152FAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805X152FAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X152FAGEC
Tau Wae C0805X152FAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115054 pcs Pepa Raraunga C0805X152FAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X152FAGEC7210
C0805X152FAGEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 504415 pcs
Tikiake: C0805X152FAGEC7210.pdf
RFQ
C0805X152F8HACAUTO
C0805X152F8HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 667031 pcs
Tikiake: C0805X152F8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X152FAGECAUTO7210
C0805X152FAGECAUTO7210
Tikiake: C0805X152FAGECAUTO7210.pdf
C0805X152FAGECAUTO
C0805X152FAGECAUTO
Tikiake: C0805X152FAGECAUTO.pdf
C0805X152F5GECAUTO
C0805X152F5GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 50V C0G 1%
Tikiake: C0805X152F5GECAUTO.pdf
C0805X152F5HACAUTO
C0805X152F5HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 50V ULTRA STA
Tikiake: C0805X152F5HACAUTO.pdf
C0805X152FAGEC7800
C0805X152FAGEC7800